KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145082
nr 1414 5082
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 44x44cm, oramad
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 20:54:04
23/8 14:52:14